Tilbake til Søgne Morothon.
Tilbake til Søgneguiden.

Morothon 2003 - resultatliste i www.sogneguiden.no

Morothon  Langløypa – ca. 21 km:

 

 

Herrer:

 

 

1

Arnevik

Leiv Terje

1.22.56

2

Lohne

Asbjørn

1.25.55

3

Andersen

Jostein

1.26.13

4

Nomeland

Arild

1.26.13

5

Bakke

Bent Inge

1.28.17

6

Klungland

Tormod

1.30.30

7

Ribe

Torstein

1.31.51

8

Heivoll

Reidar

1.37.07

9

Lohne

Torleif

1.37.43

10

Berntsen

Tore

1.38.18

1

Lohne

Håkon

1.38.19

12

Wigemyr

Svein

1.38.41

13

Nielsen

Esben

1.40.07

14

Fredriksen

Terje

1.41.04

15

Ødegård

Jørn Erik

1.41.16

16

Heimdal

Arne

1.41.40

17

Høen

Geir

1.44.23

18

Olsen

Finn G

1.48.08

19

Aaen

Lars

1.48.26

20

Efjestad

Dag

1.49.37

21

Solås

Svein

1.51.53

22

Askildsen

Erling

1.54.08

23

Bugge

Jan Rune

1.55.21

24

Andersen

Sigurd

1.56.51

25

Olsen

Gunnar

1.58.01

26

Johnsen

Paul Otto

2.06.42

27

Andersen

Terje

2.07.57

28

Aasen

Kjetil

2.09.43

29

Fjeld

Jon

2.16.26

30

Høyem

Magnus

2.18.04

31

Høyem

Tore

2.19.09

32

Fredriksen

Øyvind

2.19.50

33

Wigemyr

Torstein

2.26.45

34

Nordahl

Svein

2.34.58

35

Giverhaug

Ståle

2.43.21

36

Dokkedal

Morten

2.52.26

36

Frøysaa

Stian

2.52.26

36

Martinsen

Yngve

2.52.26

39

Haugen

Stig

4.00.17

40

Eikaas

Kjell Kristian

4.32.01

40

Glomsaker

Odd

4.32.01

42

Reisvoll

Helge

5.10.43

43

Andersen

Frank Robert

5.10.53

44

Svestad

Terje

5.20.27.

 

 

 

 

 

Damer:

(løyperekord)

 

1

Moseid

Linda S.

1.42.23

2

Erland

Lisbeth

1.58.36

3

Haga

Heidi

1.59.04

4

Johnsen

Brita Nordby

2.06.28

5

Vindheim

Enny Karin

2.25.49

6

Heivoll

Signe

3.05.53

7

Bredland

Else-Margrethe

3.09.34

8

Lohne

Astri Wivestad

3.33.25

9

Seilskjær

Anette

3.46.25

10

Nielsen

Sissel

3.46.30

11

Bjelland

May

4.00.15

12

Lunde

Gudny Lian

4.25.43

13

Kimestad

Elisabeth

4.25.44

13

Wigemyr

Ragnhild

4.25.44

15

Høyem

Anne Christin

4.32.03

16

Brøvig

Andrea

4.32.04

17

Larsen

Grete

4.32.08

18

Reisvoll

Gunn

4.32.17

19

Eikaas

Britt

4.32.18

20

Fjeld

Systen

4.36.12

21

Guldbrandsen

Berit Wigemyr

5.10.59

22

Byberg

Anne Liv

5.20.27

 

Morothon Kortløypa – ca. 14 km:

 

 

Damer:

(de beste tidene)

 

1

Aamodt

Jenny   (løyperekord)

1.11.42

2

Nystad

Vera

1.17.17

2

Sandvik

Bodil

1.17.17

4

Nygård

Janne

1.23.10

5

Schjøll

Hilde K. Borø

1.24.35

6

Askildsen

Nina

1.29.08

7

Eikås

Anne Gunn

1.29.15

8

Johansen

Irene Møllevik

1.33.18

9

Sødal

Marit

1.35.54

10

Tobiassen

Inger Marie Hvideber

1.36.21

11

Fidje

Inger

1.38.15

12

Aaen

Eva

1.38.33

13

Løite

Eli D

1.38.48

14

Johansen

Lise

1.44.58

15

Larsen

Berit

1.50.34

16

Blørstad

Elisabeth

1.50.54

17

Salvesen

Kari

2.01.10

18

Haugen

Anne Siri

2.05.24

19

Ruud

Gunnlaug

2.05.27

20

Seilskjær

Signe

2.05.27

21

Jacobsen

Astrid

2.05.29

22

Honnemyr

Karin

2.11.43

23

Kvalvik

Kirsten

2.11.45

24

Bjerke

Britt

2.15.48

25

Haugen Eikaas

Britt

2.17.13

26

Nilsen

Anne Grete

2.17.16

27

Pedersen

Odny

2.22.55

28

Efjestad

Britt

2.29.32

29

Mc Loud

Tove

2.29.33

30

Liland

Anne Kristine

2.29.34

31

Mossestad 

Marit

2.29.39

32

Ribe

Inger Estrup

2.30.07

33

Hægeland

Solveig

2.30.09

34

Morell

Ingjerd

2.31.33

35

Haukedalen

Ingrid

2.31.40

36

Kaasa

Mie

2.33.46

37

Reitan

Hildegunn

2.33.47

38

Holst

May-Britt

2.38.55

39

Storesund

Astrid

2.41.02

40

Skomedal

Rita

2.45.20

41

Gustafson

Reidun

2.45.23

42

Peersen

Lene

2.45.29

43

Mørtz

Elke

2.45.37

44

Nygård

Turid

2.49.20

45

Pedersen

Synnøve

2.49.21

46

Olsen

Lillemor

2.51.05

 

 

 

 

 

Herrer:

(de beste tidene)

 

1

Solhøi

Rune

1.01.16

2

Birkeland

Roy

1.06.02

3

Repstad

Tor Bjarne

1.07.04

4

Birkenes

Geir

1.07.31

5

Larsen

Oddvin

1.08.55

6

Hansen

Terje

1.09.22

7

Møvig

Steinar

1.10.11

8

Johansen

Reidar

1.11.16

9

Slotte

Bjørn Olav

1.12.08

10

Borø

Morten

1.12.22

11

Repstad

Terje

1.12.38

12

Hansen

Oddvar

1.13.22

13

Fløgstad

Kristen

1.13.24

14

Aaen

Eirik

1.13.30

15

Kimestad

Kalle

1.13.38

16

Try

Tormod

1.13.44

17

Tobiassen

Kai

1.14.27

18

Ukkelberg

Einar

1.15.09

19

Lie

Ådne Prestø

1.16.15

20

Dolmen

Andreas

1.16.23

21

Kleiven

Jan

1.16.50

22

Nilsen

Ivar

1.17.07

23

Haga

Tom

1.17.41

24

Schjøll

Tor Helge

1.18.17

25

Jensen

Audun

1.19.40

26

Kåsa

Gunnar

1.20.39

27

Arnø

Magne

1.21.52

28

Borø

Arnfinn

1.22.41

29

Abrahamsen

Ted

1.25.23

30

Aaen

Thorbjørn

1.26.11

31

Romøen

Rolf

1.26.13

32

Berge

Arild

1.27.22

33

Glendrange

Helge

1.28.50

34

Kristensen

Finn

1.31.46

35

Løite

Arild

1.32.36

36

Fiskå

Rolf

1.35.13

37

Pedersen

Sven O.

1.35.56

38

Kristensen

Jon

1.38.50

39

Pedersen

Terje

1.45.26

40

Kjær

Tor Otto

1.49.46

 

 

 

 

41

Morell

Morten

2.01.07

42

Larsen

Frank

2.02.15

43

Lunde

Gunnar

2.03.17

44

Dokkedal

Olav

2.03.18

45

Syvertsen

Tom

2.03.19

46

Hægeland

Rune

2.05.25

47

Øhrn

Erling Just

2.11.00

48

Bjerke

Bjørn Einar

2.15.52

49

Mc Loud

John

2.16.12

50

Løge

Andreas

2.16.30

51

Eikaas

Finn

2.16.31

52

Lohne

Tom

2.16.33

53

Bentsen

Gunnar

2.16.34

54

Hansen

Trygve

2.16.36

55

Monsen

Steinar

2.31.01

56

Jakobsen

Asbjørn

2.33.44

57

Holst

Helge

2.38.53

58

Brunvatne

Bjørn

2.39.18

59

Langeland

Hugo Jan

2.39.18

60

Kvevik

Rune

2.42.18

61

Peersen

Alexander

2.45.30

62

Peersen

Sven Rudolf

2.45.30

63

Svarstad

Roar

2.48.26

64

Olsen

Sven

2.51.05

 

Kort om arrangementet:

www.sogneguiden.no/tillegg/morothon/ommoro03.html

 

Feil i resultatlistene meldes til floke@sogneguiden.no

Tilbake til Søgne Morothon.
Tilbake til Søgneguiden.